Hakkımızda
Dünya çapında saygın ve akredite akademi ve üniversiteler aracılığıyla yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunan bir eğitim firmasıdır.

Programlar

Akademik programlarımıza göz atıp size en uygun programı seçin!

DETAY >

Takvim

Akademik takvimimizi ve takvim detaylarını inceleyin.


İletişim

Tüm soru ve sorunlar için daha kapsamlı destek alın.

DETAY >

INECADEMY; dünya çapında saygın ve akredite akademi ve üniversiteler aracılığıyla yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunan bir eğitim firmasıdır. Kalifikasyonlarımız İngiltere’nin tanınmış akademik derece veren organları, akademileri ve üniversiteleri tarafından kabul ve akredite edilmiş bulunmaktadır.

Sunduğumuz eğitim programaları, uluslararası ölçüde ve düzeyde akredite edilmiş olup, öğrencilerimizin hem kendi tercih ettikleri bilimsel disiplinlerde hem de seçtikleri kariyer yolunda mükemmelliğin peşinde ilerlemelerine olanak sağlıyoruz.

Eğitim sektörünün en iyi uygulamalarının global bilgi birikimini kapsayan yüksek kalite öğrenme deneyimini, teknoloji ve internetin gücü ile birleştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

INECADEMY, kişisel ve mesleki potansiyellerini en üst düzeye taşımak isteyen özellikle iş yaşamındaki profesyoneller için yaşam boyu öğrenme ilkesine dayalı bir eğitim platformu sunmayı misyon edinmektedir. Misyonumuzu, öğrencilerin gereksinim ve isteklerine cevap verebilecek yaratıcı ve yüksek değerli programlar tasarlama ve sunma yoluyla gerçekleştirmekteyiz.


VİZYONUMUZ

Yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmada ilk tercih haline gelmek…

Global düzeyde, yöneticilik eğitimlerinin en güvenilir sağlayıcısı olmak ve bu amaçla, dünya çapında tanınan ve kabul gören, iş hayatındaki profesyonellere esneklik sunan akredite ve prestijli programlar sunmak...


ESNEKLİK

İş yaşamındaki profesyoneller, kariyerlerinde ilerlemek için dereceler, eğitimler ve mesleki kalifikasyonlar elde etmeye ihtiyaç duyarlar.

Ancak, iş – özel hayat – eğitim arasında doğru dengeyi bulmak oldukça zor olabilir. Bu hassas dengeyi kurabilmek adına, çalışanlara özel dizayn edilmiş müfredat ve sunum formatları, ders zamanları ve günleri, değerlendirme metodolojileri ve destekleyici öğrenme sistemleri sunuyoruz.

Tam donanımlı geleneksel öğrenme merkezlerimize ek olarak, öğrencilerimize kendi ev veya ofislerinin rahatlığında ve iş hayatının koşuşturması içerisinde yardımcı olmayı hedefleyen canlı interaktif sanal sınıf odaları, video dersleri ve seminerlerin içeren gelişmiş e-öğrenme teknoloji platformunu sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.


DESTEK & HİZMET

Başta Öğrenci Destek Ekibimiz olmak üzere tüm çalışanlarımız her tür soru veya problemde size online veya offline olarak destek vermeye hazırdır.

 


AKREDİTE VE TANINMIŞ GLOBAL KURUMLAR

Partner olduğumuz dünyaca ünlü ve akredite global eğitim kurumlarının seçkin programlarını sizlere online veya kampüste seçenekleriyle sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Önde gelen üniversitelerin kampüs öğrencileri ile aynı sertifikayı alabilme ve seçtiğiniz üniversitenin mezuniyet törenine bile katılma şansı ile...


NCC EDU Hakkında

NCC Education, en kaliteli İngiliz yüksek eğitim kalifikasyonları sunan, lider bir uluslararası hizmet sağlayıcı ve diploma/sertifika kurumudur. Dünyanın her tarafında 200’den fazla okul, kolej ve üniversiteden İş İdaresi ve BT (Bilgi Teknolojileri) alanlarında esnek ve düşük maliyetli kalifikasyon ve derece elde etme olanakları sunmaktadır. 45 ülkede faaliyet göstererek, her yıl binlerce öğrencinin hayatlarını daha da iyileştirmektedir.

1966 yılında devletin kurduğu ve başlattığı bir inisiyatif olan ve BT kalifikasyonları ve dereceleri sağlayan ilk kuruluşlar arasında yer alan NCC Education, eğitimde mükemmelliğinden dolayı dünya çapında ün kazanmıştır. Bugün, NCC Education, uluslararası düzeyde tanınmış ve kabul gören MBA, BT ve temel seviye kalifikasyon ve derecelerinden oluşan bir portföy sunmaktadır. Esnek programları, tamamen sizin koşul ve istekleriniz dikkate alınarak tasarlanmıştır; ki bu da, dünyanın neresinde olursa olsun herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir İngiliz kalifikasyonu veya derecesinin mutlaka mevcut olduğu anlamına gelmektedir.

NCC Education, daha yüksek eğitimin hem sizin gereksinim ve isteklerinize hem de iş dünyasının taleplerine göre uyarlanması gerektiğine inanmaktadır. Biz de NCC Education ile iş birliğimiz dahilinde sizin iş bulabilmek için gereksinim duyduğunuz diploma ve dereceleri artırdığımız için kendimizle gurur duyuyoruz ve size başarılı olabilmek için ihtiyacınız olan ilerleme yolları ve araçları arasından seçim yapma olanaklarını sunuyoruz. İster kariyer olanaklarınızı artırmak için çalışın, ister bir lisans düzeyinde üniversite derecesi veya bir yüksek lisans (Master) derecesi kazanmak isteyin, sizin gereksinim ve isteklerinize uygun bir NCC Education kalifikasyonu veya derecesinin mutlaka mevcut olduğundan emin olabilirsiniz. Bugüne kadar dünyanın her yerinden bir milyondan fazla öğrencimizin yaşamlarını zenginleştirmiş bulunmaktayız. Yüksek kaliteli ve düşük maliyetli bir İngiliz kalifikasyonu ve derecesi elde etmek için gereken ilk adımı siz de hemen şimdi atabilirsiniz.

İLETİŞİM

Mesajınız iletilmiştir. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.